Вівторок, 07.05.2024, 16:21
Мелітопольський міжшкільний навчально-виробничий комбінат
Головна | Швейна справа | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 13
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Швейна справа
 
     Швейна дільниця на базі МНВК-1 (зараз Мелітопольський МНВК) була організована у 1976 році. Вона була структурним підрозділом Мелітопольської швейної фабрики. Дільниця мала все необхідне обладнання для пошиття швейних виробів з тканних матеріалів.
 
     З 1978 року на базі МНВК-2 запрацювала швейна дільниця, яка була структурним підрозділом Мелітопольської трикотажної фабрики. Дільниця була оснащена обладнанням для обробки трикотажних полотен.

       Щорічно на кожній дільниці навчалось більш як 100 учнів 10-11 класів. Вони виконували великі об'єми робіт для свого базового підприємства. Норма вироботки на 1 учня складала 50 одиниць на день. Річний випуск дільниць був до 50 тис. одиниць. Готова продукція пакувалась та відправлялась у торгівельну мережу міста. Учням нараховувалась зарплатня.

      У зв'язку з економічними умовами співпрацю з Мелітопольською швейною фабрикою було припинено з 1993 року, а з трикотажною фабрикою з 1996 року. На той час близько 2 тис. учениць отримали кваліфікацію "швачка-мотористка".

    З 2001 року у зв'язку з реорганізацією ЦТПтаПОМ було організовано одну швейну дільницю зі всім необхідним обладнанням для технологічного процесу виготовлення швейних виробів.


     Сьогодні під час навчання учениці на професійній основі оволодівають знаннями і вміннями спільними до споріднених професій (швачка, вишивальниця, кравець), опановують нову техніку  і технологію.

 

Швейна майстерня
 
    Опановуючи основи швейного виробництва учні ознайомлюються з основними етапами швейного виробництва, з його організацією, структурою, принципом дії промислових швейних машин, найбільш характерними операціями технологічного процесу виготовлення швейних виробів.

    Учні навчаються обираючи швейні матеріали для пошиття виробів, виконують обробки деталей та вузлів швейних виробів тощо.

    По закінченні курсу навчання учні виконують творчі проекти власноруч виготовленої моделі швейного виробу, та презентують його.

  З 2013 року на дільниці організоване профільне навчання за спеціалізацією "Конструювання та моделювання швейних виробів" для здійснення допрофесійної підготовки та формування стійких інтересів до професії конструктора та закрійника.

   Учні поглиблено вивчають основні принципи конструювання та моделювання швейних виробів, отримують базові знання про швейні виробництва, удосконалюють свої навички та вміння з конструювання та моделювання деталей швейних виробів не тільки на пкпері, а й з використанням комп'ютерних програм:
  • використовують сучасні інформаційні технології під час виконання робіт;
  • розвивають компетентності проектно-технологічної діяльності та вміння презентувати власні розробки.

  

Навчання проводять
майстри виробничого навчання - Щебликіна Ольга Вікторівна,

Романюта Тетяна Владиславівна

 

 
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz